فريده سپاه منصور در دردسرهاي عظيم 2

فريده سپاه منصور در دردسرهاي عظيم 2

فریده سپاه منصور در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: این روزها مشغول بازی در سریال «دردسرهای عظیم 2» هستم.
وی درباره نقش خود افزود: به این دلیل که توضیح درباره نقشم باعث لو رفتن قصه می شود مرا از این کار معاف کنید تا سریال پخش شود و خودتان آنرا تماشا کنید.
وی در ادامه بیان کرد: سری اول این سریال را دنبال می‌کردم و به دلیل اینکه تنوع قصه‌ها و حرکات پویای دوربین بسیار موفق بود این سریال را دوست داشتم و دنبال کردم.

این بازیگر درباره همکاری با برزو نیک نژاد گفت: یادم است زمانیکه سریال «خانه ای در تاریکی» به کارگردانی سعید سلطانی را بازی می‌کردم، برزو نیک نژاد دستیار کارگردان و برنامه ریز کار بود. همان زمان هم پتانسیل کارگردانی در ایشان دیده می‌شد و وقتی کارگردانی هم کردند برایم عجیب نبود.
بازیگر سریال «شاهگوش» افزود: معمولا برای ایفای نقش‌هایم چند کار را با هم قبول نمی‌کنم چراکه معتقدم باید یک کار را به سلامت به مقصد رساند و بعد سر کار دیگری رفت.
وی دراینباره گفت: همیشه در این زمینه مثالی می‌زنم مبنی بر اینکه باید بچه خود را بزرگ کنم و بعد از اینکه او را به مهد کودک فرستادم، به سراغ کار دیگری بروم.
سپاه منصور بیان کرد: چندی پیش در سریال «جلال الدین» نیز بازی کردم که از همکاری با شهرام اسدی خیلی راضی هستم. ایشان فرد فهمیده و کاربلدی هستند که من هم تجربه خوبی را با حضور در این اثر پشت سر گذاشتم، در جلال الدین به جای شخصیتی که بازی کردم، صحبت کردم.
وی ادامه داد: به تازگی در فیلم «پدر آن دیگری» به کارگردانی یداله صمدی بازی کردم که نقش مادر شوهر را در داستان به عهده دارم.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Saturday, 25 May 2024
السبت, ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۵
شنبه, ۰۵ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.