آفرین سردار/تحریم لیگ توسط پرسپولیس بخاطر اطاعت از مراجع

 

مراجع: لیگ در ماه مبارک تعطیل شود/ آیت اللهی : از علما اجازه گرفته ایم!

گویدا: رویانیانگویدا : سردارمحمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران اعلام کرد: به سبب مخلافت مراجع عظام تقلید با برگزاری مسابقات لیگ در ماه رمضان،  تا پایان ماه مبارک  از شرکت در بازی های لیگ کناره می گیریم. او ادامه داد: حتی اگر  از ما امتیاز کم کنند حاضر به شرکت در مسابقات لیگ تا پایان رمضان نیستیم.

این اقدام پسندیده ی رویانیان در پیروی از مراجع تقلید امری بسیار ستودنی است که سال هاست در فوتبال ما دیده نشده است. امیدواریم سایر باشگاه ها هم از این عمل رویانیان الگو برداری کرده و به امر مراجع لیگ را در ماه رمضان تعطیل کنند.

البته آیت اللهی نایب رئیس فدراسیون فوتبال پیش از این گفته بود: موافقت شروع بازی های لیگ را از علما!؟گرفته ایم.

رویانیان همچنین افزود: افزود: من متاسفم كه نه مجلس و نه هيچ كدام از مسئولان ورزش هيچ عكس‌العملي به صحبت‌هاي مراجع تقليد نشان نداده‌اند و حتي يك پاسخ قانع كننده براي اين موضوع نداده‌اند. آيات عظام و علماي بزرگي چون مكارم شيرازي، صافي گلپايگاني، محفوظي، استادي، شاهرودي، نمازي، علوي گرگاني و واعظ موسوي به برگزاري ليگ در ماه رمضان انتقاد دارند. حالا من نمي‌دانم مسئولان فدراسيون از چه علمايي مجوز برگزاري بازي‌ها را در ماه رمضان گرفته‌اند؟ من آيت‌اللهي را فرد متشرع و متديني مي‌دانم اما اگر واقعا او و ساير مسئولان فدراسيون از مراجع استعلام گرفته باشند و برگزاري ليگ در ماه رمضان مشكلي نداشته باشد، ما هم تمكين مي‌كنيم و مشكلي نداريم اما بحث من اين است كه وقتي علما نظر بدهند نمي‌توان نسبت به آن بي‌تفاوت باشيم.

تحریم لیگ توسط پرسپولیس در حالی است که دوازدهمین دوره ی لیگ برتر بنا به برنامه ی پیش بینی شده قرار است از آخر همین هفته شروع شود.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Thursday, 23 November 2017
الخميس, ۰۴ ربيع الأول ۱۴۳۹
پنجشنبه, ۰۲ آذر ۱۳۹۶

Please publish modules in offcanvas position.