آینده ی استقلال در دست چهار نفر

4 نفر برای استقلال سرمربی و بازیکن انتخاب می‌کنند

در جلسه هیئت مدیره استقلال، کارگروهی چهار نفره پس از پایان فینال جام حذفی، سرمربی فصل آینده استقلال را انتخاب خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، جلسه هیئت مدیره استقلال در حالی روز گذشته (دوشنبه) برگزار شد که بهرام افشارزاده و سایر اعضا در خصوص ماندن پرویز مظلومی صحبت کردند. اینکه مظلومی برای دیدار استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان در فینال جام حذفی همراه استقلال خواهد بود، نکته‌ای است که از سوی مسئولان استقلال عنوان شده و به نظر می‌رسید که قصد دارند پس از جام حذفی تصمیماتی دیگری اتخاذ کرده و نیمکت استقلال را تغییر دهند.

در جلسه روز گذشته، اعضای هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند که برای انتخاب سرمربی کارگروهی 4 نفره تشکیل شود. این کارگروه شامل بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه، منصور پورحیدری و مسعود معینی از اعضای هیئت مدیره و شهاب جهانیان (دیگر عضو هیئت مدیره) به نمایندگی از وزارت ورزش و جوانان خواهد بود. برخی از اعضا پیشنهاد داده‌اند که برای فصل آینده مربی خارجی طراز اول هدایت استقلال را برعهده گرفته و در صورتی که این اتفاق نیفتاد و گزینه مناسبی پیدا نشد، سراغ گزینه‌‌های داخلی بروند. این تصمیم در حالی گرفته شد که در مورد گزینه‌هایی چون اسکوچیچ، فرهاد مجیدی، علیرضا منصوریان و ... صحبتی به میان نیامد.

بحث دوم، تکلیف بازیکنان ورودی و خروجی استقلال برای فصل آینده بود. اعضا به این نتیجه رسیدند که استقلال در فصل گذشته، در برخی از پست‌ها با کمبود بازیکن روبه‌رو بوده و پرویز مظلومی دست خالی تیم را هدایت کرده است. اعضا تصمیم‌ گرفتند که سرمربی فصل آینده استقلال، لیست بازیکنانش را بدهد تا کارگروه 4 نفره به بررسی گزینه‌ها بپردازند. در صورتی که سرمربی استقلال خارجی باشد، منصور پورحیدری لیست بازیکنان را به همراه سرمربی به کارگروه چهار نفره خواهد داد تا مذاکرات با آنها آغاز شود. گفته می‌شود یکی از اعضا پیشنهاد داده پیش از اینکه سرمربی انتخاب شود با گزینه‌های مورد نظر مذاکره شوند تا استقلال دچار مشکل نشود.

مسئله سومی که اعضای هیئت مدیره در خصوص آن صحبت کردند، عدم استفاده از بازیکن خارجی بود. مسئولان باشگاه اعتقاد داشتند که بازیکنان خارجی استقلال فصل گذشته آسیب زیادی چه به لحاظ فنی و چه مالی به باشگاه وارد کردند. تنها در شرایطی بازیکن خارجی جذب خواهد شد که بازیکن شناخته شده و در سطح بالایی باشد.

این تصمیمات در حالی گرفته شد که پرویز مظلومی با استقلال در یک قدمی گرفتن جام حذفی قرار دارد. مظلومی پیش از فصل گذشته به مسئولان استقلال برنامه سه ساله داده بود که سال اول سهمیه آسیا را کسب کند. باید دید مسئولان استقلال در حالی که مظلومی سهمیه آسیا را کسب کرده و ممکن است یک جام بگیرد، چه تصمیمی در خصوص او خواهند گرفت.

 


 

4 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (4 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Thursday, 20 June 2024
الخميس, ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۵
پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.