پرسپولیسی سابق آروزی استقلالی شدن دارد

خلعتبری: دوست دارم استقلالی شوم

مهاجم فصل گذشته سپاهان ابراز تمایل کرد در این فصل با استقلال قرارداد امضا کند.

 

محمدرضا خلعتبری در این‌باره به "ورزش سه" گفت: اول باید این را بگویم که هیچ کدام از مسئولان باشگاه استقلال تاکنون با من تماس نگرفته‌اند و اگر پیشنهادی هم باشد مدیربرنامه‌های من آن پیگیری می‌کند. فقط این را بگویم که وقتی خبرهایی در سایت‌های مختلف منتشر شده است، حتما یکسری اتفاق‌ها افتاده است.


او در پاسخ به این سوال که آیا خودش تمایل دارد که به استقلال بیاید یا نه هم گفت: به هرحال استقلال تیم بزرگی است و من هم حتما خوشحال می‌شوم که فصل آینده با پیراهن این تیم به میدان بروم.
مهاجم فصل گذشته سپاهان در مورد اینکه آیا سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس برای او در استقلال حاشیه درست نمی‌کند هم گفت: من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و هرجا که بازی کرده‌ام، تلاش کردم بهترین عملکردم را داشته باشم. استقلال هم حتما تیم آنقدر بزرگی هست که من برای طرفداران این تیم و موفقیت آن هرکاری انجام بدهم.


او در پاسخ به این سوال که طرفدار استقلال است یا پرسپولیس هم گفت: صحبت در مورد این موضوع درست نیست چراکه آینده سرنوشت هر بازیکنی را رقم می‌زند.


خلعتبری در پایان در مورد شرایطش با باشگاه سپاهان هم گفت: قرارداد من با سپاهان تمام شده اما از سوی مسئولان این تیم هیچ تماسی با من گرفته نشده است. البته با هیچ کدام از بازیکنان فصل گذشته تماسی گرفته نشده است و من هم هرجا باشم برای موفقیت سپاهان آرزوی موفقیت می‌کنم.

2.6 1 1 1 1 1 Rating 2.60 (5 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Thursday, 20 June 2024
الخميس, ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۵
پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.