موتورسواري زنان رسمي مي شود

 موتورسواري زنان رسمي مي شود

به گزارش سرويس ورزشي گويدا به نقل از نود ، فریبا جوانمردی، عضو جدید کمیسیون CFM کمیته بانوان از رسمی کردن فعالیت‌های ورزشی بانوان در رشته موتورسواری خبر می‌دهد.

 وقتي سايت FIM به نقل از ناصر العطيه توسعه بخش ورزش‌هاي موتوري بانوان را يك مسئله مهم مي‌داند و حضور بانوان در دومين سال جايزه بزرگ موتورسواري قطر و عضويت بعضي از بانوان در FIM، كميسيون ورزش‌هاي

موتوري در مسابقات موتو جي‌پي و همچنين ميزباني اعضاي هيأت مديره FIM آسيايي زمان مناسبي را براي بحث و برنامه‌ريزي آينده در منطقه و آسيا ارائه داد، در اين راستا جوانمردي با توجه به حضور ۱۰۰ موتورسوار بانو در ايران تأكيد مي‌كند: «ما بر اين باوريم كه پتانسيل‌هاي بالايي در بخش بانوان وجود دارد و به دنبال اين هستيم كه موتورسواري را به عنوان يك ورزش رسمي براي زنان با حضور خود در رويدادهاي ملي و بين‌المللي معرفی كنيم. 

همچنين در طول نشست‌هاي دوحه توافق شد كه فرصت آموزش موتورسواران زن در كشورهاي خاورميانه گسترش و سازمان يابد. داغر نايب‌رئيس فدراسيون موتورسواري آسيا مي‌گويد: «در لبنان موتورسواران زن بسياري وجود دارند اما مشكل اين است كه چگونه به آنها آموزش ارائه شود. در حال حاضر هدف ما تأسيس يك آكادمي آموزشي براي موتورسواران زن جوان است. براي نيل اين هدف اميد به حمايت‌هاي FIM به خصوص از كميسيون زنان FIM داريم.»

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Sunday, 11 April 2021
الأحد, ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

Please publish modules in offcanvas position.